Milli Netflix ! EXXEN rezilliği, mağdur insanlar !

 


Acun Ilıcalı 900 milyon lira değerinde ki, yeni projesi olan yerli ve milli Netflix tarzı EXXEN platformu
geçenlerde büyük ihtişamla duyuruldu. Her kes yerli ve milli Netflix tarzı bu platformu sabırsızlıkla bekleyerek, açılır açılmaz kayıt olmak hevesindeydi. EXXEN platformu duyurulduktan bir kaç saat sonra, kendilerinin açıkladıkları veriye  göre 500.000 indirme ve üye sayısına ulaşmışlar. Tabiki de ülkemizde böyle platformların olması gurur verici. Bir kaç YoubTube'rin toplandığı ve neredeyse videolarına hiç bir şey katmadan direkt olarak EXXEN platformuna yüklemeleri ve bunu 9.99 liraya satmaları hiç hoş olmamış. 


You Tube platformuyla rekabet etmeyi planlayan Acun Ilıcalı'nın EXXEN platformuna şimdiden ŞikayetVar.com adresinde 200+ üzerinde şikayet başlıkları açılmış bile. İnsanların şikayet ettiği konulardan bir tanesi üyelik sisteminin sorunlu olması, bunun yanı sıra, kayıt ücretlerinin saçma bir şekilde pahalı olması. Tabi ki de 10 lira gibi bir ücret bazılarımız için hiç bir şey ama, platformun içerisinde 10 liralık içerik yok denecek kadar az. Ypu Tube da sevdiğimiz bir kaç insan vardı. Onlar da malesef bu platforma geçmiş. 2 çeşit ücretli üyelik mevcut. 9.99 ve 19.99 lira. Yani reklamsız dizi, program, veya diğer ürünlerden yararlanmak istiyorsanız 19.99 lira ödemeniz gerekiyor.


Bir diğer şikayet konusu olan soru programa 900 milyon TL harcanması. Gerçekten mi 900 milyon lira harcandımı? Bu soruyu sorma nedenimiz Exxen Platformunun yazılımında çok fazla hataların olmasıdır. Bir çok kullanıcı çalışanlar bu kadar parayı aldımı? Yazılımında çok fazla hata ve bilerekten dalga geçer gibi yazılım kodları arasında"asdasd" random yazılar bulunuyordu. Diğer bir şikayet programın Şartlar ve Koşullar sayfasında "BluTV" sitesine yönlendirmelerdi. Yani "BluTV " sitesinin Şart ve Koşullar metnini direkt olarak kopyalayıp EXXEN sitesine yapıştırmaları. Bu türlü büyük hatalar insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. 


Bazı kesimler burada nasıl büyük hata var diye sora bilirler. Evet görmezden gelirsen kısa süre de , hall edilecek hatalar. Ancak günlerdir 900 nilyon tl harcanmış , yerli ve milli Netflix geliyor reklamları insanları heyecanladırmayı yetiyor. İnsanların akıllarında soru yaratıyor. Acun Ilıcalı 900 milyon TL harcamayı nereye yapmış? Bu rakamlar ciddi bir miktar teşkil ettiği için insan güvenmiyor değil.  Şuan EXXEN platformunun sitesinde bakım çalışmaları sürüyor. Galiba yapılan onlarca, şikayetleri dikkate alan Acun bey, tekrardan platformu gözden geçirme kararı almış. 


Peki siz, EXXEN platformuna yeniden kayıt olucakmısınız. Evet yerli ve milli bir platform. Hatalar ve fiyatlar hayet uygun. Reklamsız izle seçeneğinin fiyatında indirm yapılsa kayıt olucakmısınız?

Post a Comment

Daha yeni Daha eski